ZAPRASZAMY

Lekcje indywidualne dla dorosłych

Lekcje prowadzimy w secesyjnej kamienicy w centrum Warszawy, a teraz także online – zajęcia dostępne w całej Polsce oraz na świecie.

Twają zapisy. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy i informacje 883 489 184

Wierzymy, że aby edukacja była skuteczna, potrzebny jest dobry kontakt z nauczycielem. Bez ocen i egzaminów. Pakiet startowy to 4 lekcje, aby spróbować pracy z wybranym nauczycielem. Poznać jego metody pracy, dynamikę zajęć oraz zobaczyć czy to jest najlepszy nauczyciel dla Państwa. Potem jest możliwość spróbować pracy z drugim nauczycielem.

Koszt pakietu 4 lekcje to 400zł

Wiele osób marzyło o tym, aby grać, ale nie miało takiej możliwości. W dzisiejszym świecie cały czas się spieszymy. Gonią nas terminy, projekty i zadania do zrealizowania, kolejne sprawdziany, ważne egzaminy i cały czas nowe rzeczy do nauczenia się, zapamiętania. Stałe podnoszenie kwalifikacji to zadania i cele do osiągnięcia w wyznaczonym terminie. Powszechny jest brak czasu dla rodziny, przyjaciół i samego siebie.

W pogoni za sukcesem, zapominamy o najważniejszym – o Sobie. Dzięki muzyce można oderwać się od codzienności i przenieść się w inny świat.

W Konwersatorium mamy specjalne programy dla dorosłych, którzy chcą nauczyć się grać i śpiewać od podstaw, albo wrócić do instrumentu, na którym grali w dzieciństwie i mieli przerwę. Zajęcia prowadzone są w komfortowych warunkach. Nauczyciele z pasją i radością przekazują wiedze. Mamy dużo utworów do grania w duecie z nauczycielem, wiec nie są to żmudne ćwiczenia techniczne, lecz wspólne tworzenie muzyki. Bez ocen i egzaminów.

Zajęcia online są dostępne z uwzględnieniem występujących różnic czasu. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla osób dorosłych początkujących, jak też dla już grających i zaawansowanych. Materiały do nauki – nuty przesyłamy mejlem. Zajęcia odbywają się online indywidualnie – na żywo w uzgodnionym terminie. Lekcje są dostępne w języku polskim i angielskim.

Twój wybór

Nasza oferta

Fortepian

dla dorosłych

Sprawdź

Śpiew

dla dorosłych

Sprawdź

Gitara i ukulele

dla dorosłych

Sprawdź

Wiolonczela

dla dorosłych

Sprawdź

Wystąpienia publiczne

dla dorosłych

Sprawdź

Musicfulness

dla dorosłych

Sprawdź

Meloman

dla dorosłych

Sprawdź