ZAPRASZAMY

Lekcje indywidualne dla dorosłych

Lekcje prowadzimy w secesyjnej kamienicy w centrum Warszawy, a teraz także online – zajęcia dostępne w całej Polsce oraz na świecie.

Twają zapisy. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy i informacje 883 489 184

Wierzymy, że aby edukacja była skuteczna, potrzebny jest dobry kontakt z nauczycielem. Bez ocen i egzaminów. Pakiet startowy to 4 lekcje, aby spróbować pracy z wybranym nauczycielem. Poznać jego metody pracy, dynamikę zajęć oraz zobaczyć czy to jest najlepszy nauczyciel dla Państwa. Potem jest możliwość spróbować pracy z drugim nauczycielem.

Koszt pakietu 4 lekcje to 300zł

Wiele osób marzyło o tym, aby grać, ale nie miało takiej możliwości. W dzisiejszym świecie cały czas się spieszymy. Gonią nas terminy, projekty i zadania do zrealizowania, kolejne sprawdziany, ważne egzaminy i cały czas nowe rzeczy do nauczenia się, zapamiętania. Stałe podnoszenie kwalifikacji to zadania i cele do osiągnięcia w wyznaczonym terminie. Powszechny jest brak czasu dla rodziny, przyjaciół i samego siebie.

W pogoni za sukcesem, zapominamy o najważniejszym – o Sobie. Dzięki muzyce można oderwać się od codzienności i przenieść się w inny świat.

W Konwersatorium mamy specjalne programy dla dorosłych, którzy chcą nauczyć się grać i śpiewać od podstaw, albo wrócić do instrumentu, na którym grali w dzieciństwie i mieli przerwę. Zajęcia prowadzone są w komfortowych warunkach. Nauczyciele z pasją i radością przekazują wiedze. Mamy dużo utworów do grania w duecie z nauczycielem, wiec nie są to żmudne ćwiczenia techniczne, lecz wspólne tworzenie muzyki. Bez ocen i egzaminów.

Zajęcia online są dostępne z uwzględnieniem występujących różnic czasu. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla osób dorosłych początkujących, jak też dla już grających i zaawansowanych. Materiały do nauki – nuty przesyłamy mejlem. Zajęcia odbywają się online indywidualnie – na żywo w uzgodnionym terminie. Lekcje są dostępne w języku polskim i angielskim.

Twój wybór

Nasza oferta

Fortepian

dla dorosłych

Sprawdź

Śpiew

dla dorosłych

Sprawdź

Gitara

dla dorosłych

Sprawdź

Wiolonczela

dla dorosłych

Sprawdź

Wystąpienia publiczne

dla dorosłych

Sprawdź

Musicfulness

dla dorosłych

Sprawdź

Meloman

dla dorosłych

Sprawdź