ZAPRASZAMY

Lekcje indywidualne dla dzieci

Lekcje prowadzimy w secesyjnej kamienicy w centrum Warszawy, a teraz także online – zajęcia dostępne w całej Polsce oraz na świecie.

Trwają zapisy. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy i informacje 883 489 184

Wierzymy, że aby edukacja była skuteczna, potrzebny jest dobry kontakt z nauczycielem. Bez ocen i egzaminów. Pakiet startowy to 4 lekcje, aby spróbować pracy z wybranym nauczycielem. Poznać jego metody pracy, dynamikę zajęć oraz zobaczyć czy to jest najlepszy nauczyciel dla dziecka. Potem jest możliwość spróbować pracy z drugim nauczycielem. Uważnie słuchamy dziecka, a dla rodziców jest to sprawdzenie czy dziecko chętnie uczestniczy w zajęciach, czy cieszy się na myśl o lekcjach, czy wolałoby mieć dłuższe lekcje.

Koszt pakietu 4 lekcje to 400zł

W naszej szkole rozpoznając naukę stacjonarnie na początku nie trzeba mieć własnego instrumentu. Podczas pierwszego spotkania doradzamy wybór instrumentu. Dzieci wędrują po szkole i próbują grać na różnych, sprawdzamy co je zachwyci i zainteresuje.

Zajęcia online są dostępne z uwzględnieniem występujących różnic czasu. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla dzieci początkujących, jak też dla już grających i zaawansowanych. Materiały do nauki – nuty przesyłamy mejlem. Zajęcia odbywają się online indywidualnie – na żywo w uzgodnionym terminie. Lekcje są dostępne w języku polskim i angielskim.

Twój wybór

Nasza oferta

Gitara i ukulele

dla dzieci

Sprawdź

Wiolonczela

dla dzieci

Sprawdź

Saksofon

dla dzieci

Sprawdź

Pierwsze kroki

zajęcia umuzykalniające

Sprawdź