DLA DOROSŁYCH

Klasa gitary i ukulele

Indywidualne lekcje gry na gitarze klasycznej i ukulele w systemie mistrz-uczeń. Posiadamy specjalny autorski program nauczania dla osób dorosłych pod podstaw.

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!
Liczba miejsc ograniczona. Zacznij grać i spełnij marzenia. Zapisy i informacje 883 489 184

Chcesz mieć pewność? Wypróbuj pakiet startowy – 4 lekcje, aby przekonać się czy to jest najlepszy nauczyciel dla Ciebie!

Koszt pakietu 4 lekcje to 400zł

NOWOŚĆ zajecia Early Birds - dla rannych ptaszków - przed pracą, lekcje już od 6 rano!

Lekcje prowadzimy w secesyjnej kamienicy w centrum Warszawy, a teraz także online – zajęcia dostępne w całej Polsce oraz na świecie.

Zajęcia online są dostępne z uwzględnieniem występujących różnic czasu. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla osób dorosłych początkujących, jak też dla już grających i zaawansowanych. Materiały do nauki – nuty przesyłamy mejlem. Zajęcia odbywają się online indywidualnie – na żywo w uzgodnionym terminie. Lekcje są dostępne w języku polskim i angielskim.

Gitara kojarzy się z płonącym kominkiem i ciepłą rodzinna atmosferą. Jej dźwięki przyjemnie budują nastrój. Jest to instrument, który łatwo ze sobą zabrać i grać w dowolnym miejscu na całym świecie. Szczególnie że wspólne śpiewanie wzmacnia przyjacielskie więzi i tworzy niezapomniane wspomnienia.

Program przygotowywany jest według Państwa zainteresowań, składa się m.in. z:

  • utworów klasycznych
  • jazzu, blues, rock’n’roll
  • przebojów zespołów takich jak The Beatles i Abba
  • tematów z oper i baletów
  • muzyki filmowej
  • musicalów
  • pop
  • muzyki etnicznej

Autorski sposób nauki czytania nut gwarantuje łatwości i szybkość nauki czytania nut. W programie są utwory solowe, a także w duecie – na dwie gitary lub ukulele. Dodatkowo lekcje są wzbogacone o ciekawostki z historii muzyki.

Dla zaawansowanych nauka gry na gitarze elektrycznej.

W szkole posiadamy gitarę i ukulele, więc na lekcje nie trzeba przynosić własnego instrumentu – jest to komfortowe rozwiązanie. Przez pierwszy miesiąc nie trzeba posiadać w domu instrumentu.