DLA DZIECI

Klasa gitary i ukulele

Indywidualne lekcje gry na gitarze klasycznej i ukulele w systemie mistrz-uczeń dla dzieci 5+.

ZAPISZ SWOJE DZIECKO JUŻ TERAZ!
Liczba miejsc ograniczona. Niech Twoje dziecko zacznie grać i spełni marzenia. Zapisy i informacje 883 489 184

Chcesz mieć gwarancje? Wypróbuj pakiet startowy – 4 lekcje, aby przekonać się czy to jest najlepszy nauczyciel dla Twojego dziecka!

Koszt pakietu 4 lekcje to 400zł

Lekcje prowadzimy w secesyjnej kamienicy w centrum Warszawy, a teraz także online – zajęcia dostępne w całej Polsce oraz na świecie.

Zajęcia online są dostępne z uwzględnieniem występujących różnic czasu. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla dzieci początkujących, jak też dla już grających i zaawansowanych. Materiały do nauki – nuty przesyłamy mejlem. Zajęcia odbywają się online indywidualnie – na żywo w uzgodnionym terminie. Lekcje są dostępne w języku polskim i angielskim.

Zajęcia muzyczne rozwijają kreatywność uczniów w sprzyjającej atmosferze. Właściwymi metodami, dobieranymi przez nauczyciela do indywidualnych potrzeb ucznia, można poprawić pamięć i znacznie rozwinąć koncentrację. Cechy te są bardzo przydatne w szkole, a ponadto niezwykle istotne w dorosłym życiu – tym prywatnym i zawodowym.

Podczas lekcji uczniowie zapoznają sie z nowymi utworami, co wspiera rozwój umiejętności analitycznych, czytania ze zrozumieniem, interpretacji nut oraz szybszej oceny materiału. Jak pokonać napotkane trudności? Jak dostrzegać podobieństwa w utworze muzycznym? Jak interpretować nieznane elementy muzyczne? Lekcje muzyki pomagają uczniom doskonalić umiejętność logicznego myślenia.

Program dostosowywany do wieku oraz umiejętności każdego ucznia obejmuje:

 • czytanie nut
 • muzyczne filmy
 • kształcenie słuchu
 • solfeż
 • historia i teoria muzyki
 • gry i zabawy muzyczne
 • Program zawiera obszerną literaturę muzyczną, w skład której wchodzą m.in. utwory klasyczne, jazzowe, muzyką filmowa np. z bajek Disneya), etniczną, a także kolędy i pastorałki.

  W programie zajęć utwory solowe, a także duety - utwory z towarzyszeniem drugiegiej gitary lub ukulele.

  W szkole posiadamy gitarę i ukulele, więc na lekcje nie trzeba przynosić własnego instrmentu – jest to komfortowe rozwiązanie. Przez pierwszy miesiąc próbny nie trzeba posiadać w domu instrumentu.