KOŁYSANKI

Kołysanki-śpiewanki

Indywidualne lekcje śpiewu dla dorosłych

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!
Liczba miejsc ograniczona. Zacznij śpiewać i spełnij marzenia. Zapisy i informacje 883 489 184

Chcesz mieć pewność? Wypróbuj pakiet startowy – 4 lekcje, aby przekonać się czy to jest najlepszy nauczyciel dla Ciebie!

Koszt pakietu 4 lekcje to 300zł

Lekcje prowadzimy w secesyjnej kamienicy w centrum Warszawy, a teraz także online – zajęcia dostępne w całej Polsce oraz na świecie.

Zajęcia online są dostępne z uwzględnieniem występujących różnic czasu. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla osób dorosłych początkujących, jak też dla już śpeiwających i zaawansowanych. Materiały do nauki – nuty przesyłamy mejlem. Zajęcia odbywają się online indywidualnie – na żywo w uzgodnionym terminie. Lekcje są dostępne w języku polskim i angielskim.

Kołysanki – śpiewanki to autorski program Bogny Kołodziej skierowany do mam i kobiet w ciąży, dbających o wszechstronny rozwój i bliski kontakt z dzieckiem od samego początku. W programie indywidualnych zajęć muzycznych znajduje się praca nad głosem poprzez naukę śpiewania i nucenia kołysanek oraz słuchania śpiewanek dla dzieci z różnych obszarów etnicznych świata:

  • Kołysanki polskie
  • Kołysanki irlandzkie
  • Kołysanki włoskie
  • Kołysanki afrykańskie
  • Kołysanki japońskie

Dodatkowo elementy muzykoterapii pomagają w radzeniu sobie z napięciami i stresami dnia codziennego. Ćwiczenia z instrumentami podczas słuchania wybranych fragmentów muzyki (nie tylko klasycznej) maja działanie relaksujące, wzmacniające poczucie radości oraz satysfakcji z życia, zarówno u matki jak i jej dziecka.