DZIECI OD 3 DO 6 LAT

Logopedia muzyczna

Zajęcia są indywidualne i przeznaczone dla dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych.

ZAPISZ SWOJE DZIECKO JUŻ TERAZ!
Liczba miejsc ograniczona. Niech Twoje dziecko zacznie grać i spełni marzenia. Zapisy i informacje 883 489 184

Chcesz mieć gwarancje? Wypróbuj pakiet startowy – 4 lekcje, aby przekonać się czy to jest najlepszy nauczyciel dla Twojego dziecka!

Koszt pakietu 4 lekcje to 300zł

Lekcje prowadzimy w secesyjnej kamienicy w centrum Warszawy, a teraz także online – zajęcia dostępne w całej Polsce oraz na świecie.

Zajęcia online są dostępne z uwzględnieniem występujących różnic czasu. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla dzieci początkujących, jak też dla już grających i zaawansowanych. Materiały do nauki – nuty przesyłamy mejlem. Zajęcia odbywają się online indywidualnie – na żywo w uzgodnionym terminie. Lekcje są dostępne w języku polskim i angielskim.

Logopedia muzyczna to innowacyjne zajęcia łączące zajęcia logopedyczne z rytmiką. Wpływają one na narząd artykulacyjny, sferę słuchową i słuchowo-ruchową. Celem zajęć jest harmonijne stymulowanie mowy oraz uwrażliwienie dziecka na rytm, melodię, tempo, dynamikę, barwę dźwięku. Są to cechy wspólne dla mowy i muzyki.

Zajęcia z logopedii prowadzone są poprzez zabawę i wykorzystują:

  • ćwiczenia logopedyczne
  • ćwiczenia oddechowe
  • ćwiczenia słowne
  • ćwiczenia słuchowe
  • ćwiczenia rytmiczne
  • ćwiczenia dużej i małej motoryki
  • ćwiczenia rozwijające słownik dziecka

Zajęcia ukierunkowane są na korygowanie wad wymowy wykorzystując w tym celu m.in. piosenki oraz specjalne ćwiczenia logopedyczne. U dziecka usprawnia się aparat mowy oraz poprawia komunikacja językowa. Dodatkową korzyścią jest rozwój małej motoryki i terapia ręki. Program jest układany indywidualnie według potrzeb dziecka. Oferujemy diagnozę oraz terapię logopedyczną, z wykorzystaniem muzyki.

Oferujemy specjalny program poprawiający wymowę dla dzieci mieszkających poza granicami Polski. Nasi nauczyciele prowadzą zajęcia także w jezyku angielskim