dla dorosłych

Klasa śpiewu

Śpiew

Indywidualne lekcje śpiewu w systemie mistrz-uczeń. Posiadamy specjalny autorski program nauczania dla osób dorosłych pod podstaw.

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!
Liczba miejsc ograniczona. Zacznij już dziś i spełnij marzenia. Zapisy i informacje 792 668 323

Chcesz mieć pewność? Zapisz się na lekcje próbną, aby przekonać się czy to jest najlepszy nauczyciel dla Ciebie!

Lekcje prowadzimy stacjonarnie w secesyjnej kamienicy w centrum Warszawy, a teraz także online – na żywo, zajęcia dostępne w całej Polsce oraz na świecie, materiały do nauki – nuty przesyłamy mejlem. Zajęcia online są dostępne z uwzględnieniem występujących różnic czasu.

W dzieciństwie każdy z nas śpiewał piosenki na wyjazdach, przy ognisku, podczas uroczystości szkolnych czy w chórze. Sprawiało to zawsze wiele radości i satysfakcji, z czasem jednak o tym zapomnieliśmy. Co więcej osoby dorosłe żyjące w ciągłym pośpiechu często zapominają o podstawowej czynności, jaką jest prawidłowe oddychanie. Zajęcia w klasie śpiewu pozwalają uwolnić głos, by znów poczuć się wolnym i radosnym. I na nowo odkryć swój muzyczny potencjał.

Zajęcia przeznaczone są zarówno dla osób dorosłych początkujących, jak też dla już śpiewających i zaawansowanych.

Program przygotowywany jest według Państwa zainteresowań, składa się m.in. z:

  • pieśni klasyczne
  • standardy musicalowe i jazzowe
  • arie i utwory klasyczne
  • piosenki popularne i etniczne

Podczas zajęć poznają Państwo technik naturalnego rezonowania i wzmacniania głosu, prawidłowego korzystania z mechanizmów oddychania oraz właściwiej emisji głosu. Zajęcia są dla osób, które pragną rozwijać się wokalnie i poprawić swoje samopoczucie poprzez pracę z głosem.

Lekcje są dostępne w języku polskim i angielskim.