dla dorosłych

Klasa gitary i ukulele

Gitara i Ukulele

Indywidualne lekcje gry na gitarze klasycznej i ukulele w systemie mistrz-uczeń. Posiadamy specjalny autorski program nauczania dla osób dorosłych pod podstaw.

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!
Liczba miejsc ograniczona. Zacznij już dziś i spełnij marzenia. Zapisy i informacje 792 668 323

Chcesz mieć pewność? Zapisz się na lekcje próbną, aby przekonać się czy to jest najlepszy nauczyciel dla Ciebie!

Lekcje prowadzimy stacjonarnie w secesyjnej kamienicy w centrum Warszawy, a teraz także online – na żywo, zajęcia dostępne w całej Polsce oraz na świecie, materiały do nauki – nuty przesyłamy mejlem. Zajęcia online są dostępne z uwzględnieniem występujących różnic czasu.

Gitara kojarzy się z płonącym kominkiem i ciepłą rodzinna atmosferą. Jej dźwięki przyjemnie budują nastrój. Jest to instrument, który łatwo ze sobą zabrać i grać w dowolnym miejscu na całym świecie. Szczególnie że wspólne śpiewanie wzmacnia przyjacielskie więzi i tworzy niezapomniane wspomnienia.

Zajęcia przeznaczone są zarówno dla osób dorosłych początkujących, jak też dla już grających i zaawansowanych.

W szkole posiadamy gitarę i ukulele, więc na lekcje nie trzeba przynosić własnego instrumentu – jest to komfortowe rozwiązanie. Przez pierwszy miesiąc nie trzeba posiadać w domu własnej gitary ani ukulele, potem można zakupić rekomendowany przez nas instrument.

Program przygotowywany jest według Państwa zainteresowań, składa się m.in. z:

  • utworów klasycznych
  • jazzu, blues, rock’n’roll
  • przebojów zespołów takich jak The Beatles i Abba
  • tematów z oper i baletów
  • muzyki filmowej
  • musicalów
  • pop
  • muzyki etnicznej

Autorski sposób nauki czytania nut gwarantuje łatwości i szybkość nauki czytania nut. W programie są utwory solowe, a także w duecie – na dwie gitary lub ukulele. Dodatkowo lekcje są wzbogacone o ciekawostki z historii muzyki.

Dla zaawansowanych nauka gry na gitarze elektrycznej.

Lekcje są dostępne w języku polskim i angielskim.