dla dorosłych

Program Musicfulness

Musicfulness

Zajęcia są indywidualne i grupowe przeznaczone dla dorosłych.

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!
Liczba miejsc ograniczona. Zacznij już dziś i spełnij marzenia. Zapisy i informacje 883 489 184

Chcesz mieć pewność? Zapisz się na lekcje próbną, aby przekonać się czy to jest najlepszy nauczyciel dla Ciebie!

Lekcje prowadzimy stacjonarnie w secesyjnej kamienicy w centrum Warszawy, a teraz także online – na żywo, zajęcia dostępne w całej Polsce oraz na świecie, materiały do nauki – nuty przesyłamy mejlem. Zajęcia online są dostępne z uwzględnieniem występujących różnic czasu.

W dzisiejszym świecie cały czas się spieszymy. Gonią nas terminy, projekty i zadania do zrealizowania. Uczniowie mają kolejne sprawdziany, ważne egzaminy i cały czas nowe rzeczy do nauczenia się i zapamiętania. Dorośli mają pracę, a w niej zadania i cele do osiągnięcia w wyznaczonym terminie. Powszechny jest brak czasu dla rodziny, przyjaciół i samego siebie.

W pogoni za sukcesem, zapominamy o najważniejszym – o Sobie. Czasami trzeba się zatrzymać. Musicfulness to program, który pomaga odzyskać równowagę i poczucie harmonii.

Program obejmuje:

  • techniki relaksacyjne
  • ćwiczenia oddechowe
  • elementy muzykoterapii
  • naukę słuchania i koncentracji
  • naukę skupienia się na tu i teraz

To wyjątkowy program pozwalający zwolnić, zatrzymać się i odpocząć. To czas, w którym można bezpiecznie wyciszyć się i zregenerować. Muzyka pozwala zredukować stres i poprawić jakość swojego życia.

Program Musicfulness nawiązuje do Mindfulness, wykorzystując muzykę i jej dobroczynne oddziaływanie na ciało i umysł człowieka.

Zapraszamy na KAMERALNE ZAJĘCIA GRUPOWE, do naszej siedziby w centrum Warszawy. Liczba uczestników tylko 6 osób: