Koncerty dla Maluszków

Klasa gitary i ukulele

Gitara i Ukulele

Indywidualne lekcje gry na gitarze klasycznej i ukulele w systemie mistrz-uczeń dla dzieci 5+.

ZAPISZ SWOJE DZIECKO JUŻ TERAZ!
Liczba miejsc ograniczona. Niech Twoje dziecko zacznie grać i spełni marzenia.
Zapisy i informacje 792 668 323

Chcesz mieć gwarancje?
Zapisz się na lekcje próbną, aby przekonać się czy to jest najlepszy nauczyciel dla Twojego dziecka!

Lekcje prowadzimy stacjonarnie w secesyjnej kamienicy w centrum Warszawy, a teraz także online – zajęcia dostępne w całej Polsce oraz na świecie, materiały do nauki – nuty przesyłamy mejlem. Zajęcia online są dostępne z uwzględnieniem występujących różnic czasu.

Zajęcia muzyczne rozwijają kreatywność uczniów w sprzyjającej atmosferze. Właściwymi metodami, dobieranymi przez nauczyciela do indywidualnych potrzeb ucznia, można poprawić pamięć i znacznie rozwinąć koncentrację. Cechy te są bardzo przydatne w szkole, a ponadto niezwykle istotne w dorosłym życiu – tym prywatnym i zawodowym.

Podczas lekcji uczniowie zapoznają się z nowymi utworami, co wspiera rozwój umiejętności analitycznych, czytania ze zrozumieniem, interpretacji nut oraz szybszej oceny materiału. Jak pokonać napotkane trudności? Jak dostrzegać podobieństwa w utworze muzycznym? Jak interpretować nieznane elementy muzyczne? Lekcje muzyki pomagają uczniom doskonalić umiejętność logicznego myślenia.

Zajęcia przeznaczone są zarówno dla dzieci od lat 5-ciu początkujących, jak też dla już grających i zaawansowanych.

W szkole posiadamy gitarę i ukulele, więc na lekcje nie trzeba przynosić własnego instrumentu – jest to komfortowe rozwiązanie. Przez pierwszy miesiąc nie trzeba posiadać w domu własnej gitary ani ukulele, potem można zakupić rekomendowany przez nas instrument.

Program dostosowywany do wieku oraz umiejętności każdego ucznia obejmuje:

 • czytanie nut
 • muzyczne filmy
 • kształcenie słuchu
 • solfeż
 • historia i teoria muzyki
 • gry i zabawy muzyczne
 • Program zawiera obszerną literaturę muzyczną, w skład której wchodzą m.in. utwory klasyczne, jazzowe, muzyką filmowa np. z bajek Disneya), etniczną, a także kolędy i pastorałki.

  W programie zajęć utwory solowe, a także duety - utwory z towarzyszeniem drugiej gitary lub ukulele.

  Lekcje są dostępne w języku polskim i angielskim.