ZAPRASZAMY

Zapisy na rok 2021

Image

Trwają zapisy na naukę w naszej szkole.

Zapraszamy na:

  • fortepian
  • gitarę
  • ukulele
  • wiolonczelę
  • saksofon
  • śpiew klasyczny i rozrywkowy
  • zajęcia muzyczne dla najmłodszych

NASZE PROGRAMY

dla dzieci – Gordonki 0-2lat, indywidualne zajęcia umuzykalniające, nauka gry dla dzieci od 5 roku życia. Mamy także programy dla nastolatków od podstaw oraz dla chcących kontynuować.

dla dorosłych – specjalny program nauczania od podstaw, a także dla osób już grających.

dla seniorów – którzy chcieli grać, ale nie było czasu i możliwości oraz dla tych którzy chcieliby wrócić do grania.

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ

Częste pytania

Gdzie znajduje się szkoła?

Zajęcia stacjonarne prowadzimy w secesyjnej kamienicy w centrum Warszawy – Aleje Jerozolimskie 53. A także online – zajęcia dostępne w całej Polsce oraz na świecie. Lekcje prowadzone są w przestronnych salach, każda 30-40m2 co pozwala zachować bezpieczny dystans. Jest duża poczekalnia dla rodziców. Do szkoły prowadzi winda, do której zmieści się wygodnie wózek. Dodatkowo mamy ochronę. Polecamy zobaczyć zdjęcia szkoły

W jakich godzinach odbywają się zajęcia?

Szkoła jest czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00-22:00. Wszystkie terminy lekcji ustalamy indywidualnie, więc postaramy się znaleźć najlepszy czas dla Państwa.

Czy musze zapisać się na cały rok lub semestr?

Nie! Pierwsza umowa jest tylko na 4 lekcje! To bardzo komfortowe rozwiązanie! Koszt małego pakietu startowego - 4 lekcje to 400zł

Jak się zapisać?

Należy zadzwonić 883 489 184 lub napisać i zarezerwować miejsce w wybranej klasie. Po podpisaniu umowy i opłaceniu miejsce będzie na Państwa czekać.

Czy muszę kupić instrument?

Nie! W szkole mamy wszystkie instrumenty, duże i małe, więc przez pierwsze 4 lekcje nie potrzeba mieć własnego instrumentu i można spokojnie się upewnić co do wyboru instumentu. Istnieje możliwość wypożyczenia instrumentu.

Czy można zapisać się do wybranego nauczyciela?

Tak, ale każdy nauczyciel ma ograniczoną liczbę uczniów. Do każdej klasy możemy przyjąć nowych uczniów, ale pierwszeństwo mają osoby już uczące się u nas oraz ich rodzeństwo.

Lekcje elastyczne we wrześniu

W szkołach we wrześniu jest dużo zmian w planach lekcji dzieci w szkołach, więc dynamicznie układamy plan do możliwość ucznia.

Czy mogę przyjść zobaczyć szkołę i porozmawiać o szczegółach?

Oczywiście, serdecznie zapraszamy. Jednak ze względu na stan epidemii prosimy o umówienie się telefoniczne 883 489 184 na konkretny termin.

Czy są w szkole obowiązkowe egzaminy i oceny?

Nie! Egzaminy powodują stres, z którym potem kojarzy się muzyka. A przecież muzyka pozwala uwolnić się od stresu i zrelaksować. Mamy wielu uczniów wyjątkowo wrażliwych, którzy poprzez sztukę chcą wyrazić swoje emocje. Sztuki nie można oceniać.

Chcę, aby moje dziecko grało dla przyjemności. Nauka muzyki rozwija mózg i pomaga w koncentracji. Nie chcę, aby było zawodowym muzykiem.

Oczywiście, nasi absolwenci pracują w różnych zawodach, są to lekarze, prawnicy, architekci. Ale nadal muzyka jest obecna w ich dorosłym życiu i pozwala im odpocząć. Program nauki jest opracowany na najwyższych standardach. Mamy także uczniów, którzy zdecydowali się na studia muzyczne, bo to ich pasja, ale to była ich indywidualna decyzja.

Czy są dostępne rekomendacje?

Ponieważ nasza szkoła istnieje prawie 25 lat to najlepszą rekomendacją są nasi pierwsi uczniowie, którzy wracają do nas ze swoimi dziećmi. Możecie Państwo zapoznać się z opiniami naszych uczniów oraz rodziców tutaj.

Trwają już zapisy. Liczba miejsc ograniczona. Informacje 883 489 184