ZAPRASZAMY

Zapisy na rok 2023

Image

Trwają zapisy na naukę w naszej szkole.

Zapraszamy na:

  • fortepian
  • gitarę
  • ukulele
  • wiolonczelę
  • saksofon
  • śpiew klasyczny i rozrywkowy
  • zajęcia muzyczne dla najmłodszych

NASZE PROGRAMY

dla dzieci – nauka gry dla dzieci od 5 roku życia. Mamy także programy dla nastolatków od podstaw oraz dla chcących kontynuować.

dla dorosłych – specjalny program nauczania od podstaw, a także dla osób już grających.

dla seniorów – którzy chcieli grać, ale nie było czasu i możliwości oraz dla tych którzy chcieliby wrócić do grania.

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ

Częste pytania

Gdzie znajduje się szkoła?

Zajęcia stacjonarne prowadzimy w secesyjnej kamienicy w centrum Warszawy – Aleje Jerozolimskie 53. A także online – zajęcia dostępne w całej Polsce oraz na świecie. Lekcje prowadzone są w przestronnych salach, każda 30-40m2 co pozwala zachować bezpieczny dystans. Jest duża poczekalnia dla rodziców. Do szkoły prowadzi winda, do której zmieści się wygodnie wózek. Dodatkowo mamy ochronę. Polecamy zobaczyć zdjęcia szkoły

W jakich godzinach odbywają się zajęcia?

Szkoła jest czynna 7 dni w tygodniu, od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8:00-22:00. Wszystkie terminy lekcji ustalamy indywidualnie, więc postaramy się znaleźć najlepszy czas dla Państwa.

Czy musze zapisać się na cały rok lub semestr?

Zapraszamy na lekcje próbną, aby sprawdzić jak wyglądają lekcje w naszej szkole.

Jak się zapisać?

Należy zadzwonić +48 792 668 323 lub napisać i ustalić dogodny termin.

Czy muszę kupić instrument?

Nie! W szkole mamy wszystkie instrumenty, duże i małe, więc początku nie potrzeba mieć własnego instrumentu i można spokojnie się upewnić co do wyboru instrumentu. Istnieje możliwość wypożyczenia instrumentu. Rekomendujemy instrumenty i pomagamy też z zakupem.

Lekcje elastyczne

Dynamicznie układamy plan do możliwość ucznia. Zajęcia można odwoływać i odrabiać.

Czy są w szkole obowiązkowe egzaminy i oceny?

Nie! Egzaminy powodują stres, z którym potem kojarzy się muzyka. A przecież muzyka pozwala uwolnić się od stresu i zrelaksować. Mamy wielu uczniów wyjątkowo wrażliwych, którzy poprzez sztukę chcą wyrazić swoje emocje. Sztuki nie można oceniać.

Chcę, aby moje dziecko grało dla przyjemności. Nauka muzyki rozwija mózg i pomaga w koncentracji. Nie chcę, aby było zawodowym muzykiem.

Oczywiście, nasi absolwenci pracują w różnych zawodach, są to lekarze, prawnicy, architekci. Ale nadal muzyka jest obecna w ich dorosłym życiu i pozwala im odpocząć. Program nauki jest opracowany na najwyższych standardach. Mamy także uczniów, którzy zdecydowali się na studia muzyczne, bo to ich pasja, ale to była ich indywidualna decyzja.

Czy są dostępne rekomendacje?

Ponieważ nasza szkoła istnieje prawie 25 lat to najlepszą rekomendacją są nasi pierwsi uczniowie, którzy wracają do nas ze swoimi dziećmi. Możecie Państwo zapoznać się z opiniami naszych uczniów oraz rodziców tutaj.

Trwają już zapisy. Liczba miejsc ograniczona. Informacje +48 792 668 323