DLA DOROSŁYCH

Program Meloman

Indywidualne zajęcia dla osób dorosłych, chcących rozwijać swoją wiedzę muzyczna bez konieczności nauki gry na instrumencie.

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!
Liczba miejsc ograniczona. Zacznij już dziś i spełnij marzenia. Zapisy i informacje 883 489 184

Chcesz mieć pewność? Wypróbuj pakiet startowy – 4 lekcje, aby przekonać się czy to jest najlepszy nauczyciel dla Ciebie!

Koszt pakietu 4 lekcje to 400zł

Lekcje prowadzimy w secesyjnej kamienicy w centrum Warszawy, a teraz także online – zajęcia dostępne w całej Polsce oraz na świecie.

Zajęcia online są dostępne z uwzględnieniem występujących różnic czasu. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla osób dorosłych początkujących, jak też dla zaawansowanych. Materiały do nauki – przesyłamy mejlem. Zajęcia odbywają się online indywidualnie – na żywo w uzgodnionym terminie. Lekcje są dostępne w języku polskim i angielskim.

Meloman to znawca muzyki. Potrafi rozpoznać dobre wykonanie, zwrócić uwagę na istotne elementy dzieła muzycznego, a także zaskoczyć ciekawą anegdotą o kompozytorze. Sala koncertowa nie ma przed nim tajemnic. Wie, kiedy należy klaskać i na jakie koncerty warto się wybrać. Jest osobą, która zna się na sztuce.

Program przygotowywany jest według Państwa zainteresowań, składa się m.in. z:

  • historia muzyki
  • literatura muzyczna
  • życie i twórczość wielkich kompozytorów
  • światowy kanon arcydzieł muzycznych
  • oglądanie i analizowanie wybranych fragmentów z oper i baletów
  • zasady muzyki