TEST

REFERENCJE - FILMY

Dziękujemy za pracowity czas!

Można poczytać tutaj historie zadowolonych uczniów.

Pan Mateusz Walczak niedawno rozpoczął swoją przygodę z muzyką – uczy się w klasie dla dorosłych w Konwersatorium Muzycznym w Warszawie. Opowiada dlaczego rozpoczął naukę jako dorosły człowiek i kto go zainspirował.

Nasz absolwent Krzysztof Ratajski, obecnie studiuje na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie. Rozpoczął naukę mając 13 lat, teraz spełnia swoje marzenia.

Joanna Andrychowska studiuje na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. Granie daje jej radość i chwile odpoczynku od codziennych spraw.

Absolwent Jakub Mroziewicz opowiada o swojej edukacji muzycznej i jak „muzyka pozwala przenieść się do innego świata”.

Pani Elżbieta Domańska opowiada o naszej nietypowej szkole.

Nasza absolwentka Anna Pachowska opowiada jak chciała przestać uczyć się grać i dlaczego nadal gra.

Pan Szymon Kulik uczy się w klasie fortepianu w Konwersatorium Muzycznym w Warszawie. Opowiada o roli muzyki w jego życiu i o tym, że jak się czegoś pragnie to warto spróbować i spełnić marzenia.

Czy można spełnić marzenia i nauczyć się grać? Pani Joanna Pawłowska kilka lat temu rozpoczęła naukę gry na fortepianie w Konwersatorium Muzycznym. Obie jej córki uczyły się grać, przestały dopiero na studiach i wtedy zdecydowała się Pani Joanna na rozpoczęcie nauki od samego początku. Dziś nie żałuje swojej decyzji.

Pan Jean-Jacques Granas