DLA DOROSŁYCH

Wystąpienia publiczne

Indywidualne lekcje retoryki w systemie mistrz-uczeń. Program jest przeznaczony jest dla osób dorosłych.

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!
Liczba miejsc ograniczona. Zacznij już dziś i spełnij marzenia. Zapisy i informacje 883 489 184

Chcesz mieć pewność? Wypróbuj pakiet startowy – 4 lekcje, aby przekonać się czy to jest najlepszy nauczyciel dla Ciebie!

Koszt pakietu 4 lekcje to 400zł

Lekcje prowadzimy w secesyjnej kamienicy w centrum Warszawy, a teraz także online – zajęcia dostępne w całej Polsce oraz na świecie.

Zajęcia online są dostępne z uwzględnieniem występujących różnic czasu. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla osób dorosłych początkujących, jak też dla zaawansowanych. Materiały do nauki – przesyłamy mejlem. Zajęcia odbywają się online indywidualnie – na żywo w uzgodnionym terminie. Lekcje są dostępne w języku polskim i angielskim.

Od czasów starożytnego Rzymu sztuka oratorska była wysoko ceniona. Mówca musiał wykazać się nie tylko znakomitą dykcją, ale również wiedzą jak skutecznie przekazać swoje przesłanie, aby być zrozumianym i zapamiętanym. W dzisiejszych czasach mówcy, którzy porywają swoją charyzmą opanowali do perfekcji pracę nad oddechem i prawidłową emisją głosu w mowie.

Program przygotowywany jest według Państwa zainteresowań i przeznaczony jest dla:

  • aktorów
  • dziennikarzy telewizyjnych
  • polityków
  • biznesmenów
  • obcokrajowców

Poprzez zajęcia logopedyczno-muzyczne można poprawić wymowę i odkryć naturalny potencjał drzemiącego w każdym mówcy. Dodatkowo zajęcia uczą prawidłowych technik relaksacyjnych, które usprawniają i ułatwiają codzienną prace głosem w świetle kamer i mikrofonów, a także drodze własnego samodoskonalenia.