DLA DZIECI

Klasa saksofonu

Indywidualne lekcje gry na saksofonie w systemie mistrz-uczeń dla dzieci 8+.

ZAPISZ SWOJE DZIECKO JUŻ TERAZ!
Liczba miejsc ograniczona. Niech Twoje dziecko zacznie grać i spełni marzenia. Zapisy i informacje 883 489 184

Chcesz mieć gwarancje? Wypróbuj pakiet startowy – 4 lekcje, aby przekonać się czy to jest najlepszy nauczyciel dla Twojego dziecka!

Koszt pakietu 4 lekcje to 400zł

Lekcje prowadzimy w secesyjnej kamienicy w centrum Warszawy, a teraz także online – zajęcia dostępne w całej Polsce oraz na świecie.

Zajęcia online są dostępne z uwzględnieniem występujących różnic czasu. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla dzieci początkujących, jak też dla już grających i zaawansowanych. Materiały do nauki – nuty przesyłamy mejlem. Zajęcia odbywają się online indywidualnie – na żywo w uzgodnionym terminie. Lekcje są dostępne w języku polskim i angielskim.

W ekscytującej atmosferze dzieci zapoznają się z nowymi dźwiękami i utworami muzycznymi, co wspiera rozwijaniu się wyobraźni. Nauczyciele pilnują, aby wzmacniać poczucie wartości uczniów, poprzez okazywanie im szacunku.

Gra na instrumencie to międzynarodowy język wyrażania emocji i myśli, czasem niemożliwych do opowiedzenia słowami. Przy okazji jest to świetna zabawa. Poprzez muzykę uczniowie uczą się lepiej wyrażać siebie, mówić o swoich przeżyciach wewnętrznych i poznawać samych siebie.

Program dostosowywany do wieku oraz umiejętności każdego ucznia obejmuje:

 • czytanie nut
 • muzyczne filmy
 • kształcenie słuchu
 • solfeż
 • historia i teoria muzyki
 • gry i zabawy muzyczne
 • Program zawiera obszerną literaturę muzyczną, w skład której wchodzą m.in. utwory klasyczne, jazzowe, muzyka filmowa np. z bajek Disneya, etniczna, a także kolędy i pastorałki. W skład literatury muzycznej wchodzą także utwory oryginalnie napisane na saksofon jak i transkrypcje utworów z innych instrumentów.

  W programie zajęć utwory solowe, a także duety - utwory z towarzyszeniem drugiego saksofonu lub fortepianu, a także nauka improwizacji.

  W szkole posiadamy saksofon, więc na lekcje nie trzeba przynosić własnego – jest to komfortowe rozwiązanie. Przez pierwszy miesiąc próbny nie trzeba posiadać w domu instrumentu.