ZAPRASZAMY

Lekcje indywidualne dla Seniorów

Lekcje prowadzimy w secesyjnej kamienicy w centrum Warszawy, a teraz także online – zajęcia dostępne w całej Polsce oraz na świecie.

Trwają zapisy. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy i informacje 883 489 184

Spełnij marzenie! Zawsze chciałeś grać? Nie było czasu? Zabrakło możliwości? Zapraszamy na nowy program nauki gry dedykowany dla osób 50+. Nasi słuchacze mają 60+, 70+ i nawet 80+ bo nigdy nie jest za późno aby rozpocząć przygodę z muzyką.

Wierzymy, że aby edukacja była skuteczna, potrzebny jest dobry kontakt z nauczycielem. Bez ocen i egzaminów. Pakiet startowy to 4 lekcje, aby spróbować pracy z wybranym nauczycielem. Poznać jego metody pracy, dynamikę zajęć oraz zobaczyć czy to jest najlepszy nauczyciel dla Państwa. Potem jest możliwość spróbować pracy z drugim nauczycielem.

Koszt pakietu 4 lekcje to 400zł

Jak dowodzą najnowsze badania naukowe, granie na instrumencie rozwija mózg, zapobiega chorobie Alzhaimera i poprawia zdolność manualne.

Lekcje prowadzone są w przyjaznej, rodzinnej atmosferze. Nauczyciele z pasją i radością przekazują wiedze. Bez ocen i egzaminów. Na zajęciach mamy dużo utworów do grania w duecie z nauczycielem, wiec nie są to żmudne ćwiczenia techniczne, lecz wspólne tworzenie muzyki. Lekcje są pełne radości i satysfakcji z rozwoju własnych umiejętności.

Zajęcia online są dostępne z uwzględnieniem występujących różnic czasu. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla osób dorosłych 50+ początkującyc,h jak też dla już grających i zaawansowanych. Materiały do nauki – nuty przesyłamy mejlem. Zajęcia odbywają się online indywidualnie – na żywo w uzgodnionym terminie. Lekcje są dostępne w języku polskim i angielskim.

Twój wybór

Nasza oferta

Fortepian

dla dorosłych 50+

Sprawdź

Śpiew

dla dorosłych 50+

Sprawdź

Gitara i ukulele

dla dorosłych 50+

Sprawdź

Wiolonczela

dla dorosłych 50+

Sprawdź

Wystąpienia publiczne

dla dorosłych 50+

Sprawdź

Musicfulness

dla dorosłych 50+

Sprawdź

Meloman

dla dorosłych 50+

Sprawdź