DLA DZIECI

Klasa śpiewu

Indywidualne lekcje śpiewu w systemie mistrz-uczeń dla dzieci 5+.

ZAPISZ SWOJE DZIECKO JUŻ TERAZ!
Liczba miejsc ograniczona. Niech Twoje dziecko zacznie śpiewać i spełni marzenia. Zapisy i informacje 883 489 184

Chcesz mieć gwarancje? Wypróbuj pakiet startowy – 4 lekcje, aby przekonać się czy to jest najlepszy nauczyciel dla Twojego dziecka!

Koszt pakietu 4 lekcje to 400zł

Lekcje prowadzimy w secesyjnej kamienicy w centrum Warszawy, a teraz także online – zajęcia dostępne w całej Polsce oraz na świecie.

Zajęcia online są dostępne z uwzględnieniem występujących różnic czasu. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla dzieci początkujących, jak też dla już grających i zaawansowanych. Materiały do nauki – nuty przesyłamy mejlem. Zajęcia odbywają się online indywidualnie – na żywo w uzgodnionym terminie. Lekcje są dostępne w języku polskim i angielskim.

Kontakt z muzyka jest ekscytująca przygodą. Nauka gry, prowadzona w naszej szkole, ma cechy innowacyjnej edukacyjnej. Nie ma ocen, egzaminów. Dzieci są najważniejsze, ich wypowiedzi, ich myśli i odczucia. Podczas zajęć panuje serdeczna, przyjacielska atmosfera życzliwości, która zapewnia poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Dzięki temu zwiększa się samoocena i poczucie własnej skuteczności.

Podczas zajęć uczniowie nabywają umiejętności muzycznych, a także uczą się jak najlepiej można zarządzać własnym czasem. Jak organizować obowiązki, znajdować czas na naukę, odrobienie pracy domowej, granie na instrumencie, a także czas dla siebie, na relaks.

W programie:

  • Piosenki znane i lubiane
  • Muzyczne gry i zabawy z głosem
  • Nauka improwizacji
  • Projekcje wokalnych dzieł muzycznych (oper, oratoriów i musicali)
  • Muzyczne bajki grajki

Zajęcia rozwijają muzykalność, a także aparat i płynność mowy. Zajęcia uczą relaksacji i rozładowywania napięć z ciała. Celem lekcji śpiewu jest rozbudzenie miłość do muzyki i zwiększenie pewność siebie.

NOWOŚĆ Czasami łatwiej jest zacząć śpiewać z koleżanką, szczególnie dzieciom nieśmiałym - dlatego zapraszamy na nasze najnowsze zajęcia Zespół wokalny. W kameralnych 3-4 osobowych grupach dzieci mogą spróbować swoich sił w bezpiecznej, przyjaznej atmosferze.