DLA DZIECI

Klasa wiolonczeli

Indywidualne lekcje gry na wiolonczeli w systemie mistrz-uczeń dla dzieci 5+.

ZAPISZ SWOJE DZIECKO JUŻ TERAZ!
Liczba miejsc ograniczona. Niech Twoje dziecko zacznie grać i spełni marzenia. Zapisy i informacje 883 489 184

Chcesz mieć gwarancje? Wypróbuj pakiet startowy – 4 lekcje, aby przekonać się czy to jest najlepszy nauczyciel dla Twojego dziecka!

Koszt pakietu 4 lekcje to 400zł

Lekcje prowadzimy w secesyjnej kamienicy w centrum Warszawy, a teraz także online – zajęcia dostępne w całej Polsce oraz na świecie.

Zajęcia online są dostępne z uwzględnieniem występujących różnic czasu. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla dzieci początkujących, jak też dla już grających i zaawansowanych. Materiały do nauki – nuty przesyłamy mejlem. Zajęcia odbywają się online indywidualnie – na żywo w uzgodnionym terminie. Lekcje są dostępne w języku polskim i angielskim.

Zajęcia wzmacniają poczucie własnej wartości. Dzieci w bezpieczniej i sprzyjającej nauce atmosferze czerpią radość i przyjemność z muzyki. Wspólne muzykowanie buduje bliską relację z nauczycielem, bo muzyka może łączy ludzi i tworzy relację partnerską.

Granie na instrumentach w duetach (początkowo a nauczycielem, a później razem z innymi uczniami) uczy współpracy, która jest niezbędna w dorosłym życiu. Uczy również zadaniowości, pracy w grupie, wspólnego poszukiwania najlepszych rozwiązań, słuchania i rozumienia innych.

Poznając nowe utwory, uczniowie uczą się, jak poszerzać umiejętności i pokonywać przeszkody. Jak szukać odpowiednich i skutecznych metod rozwiązywania trudnych zadań. Nabywają determinację i wytrwałość, nie poddają się w sytuacjach kryzysowych, mają odwagę, by zmierzać się z problemami i poszukiwać rozwiązać. Uczą się wytrwałości w dążeniu do doskonałości.

Program dostosowywany do wieku oraz umiejętności każdego ucznia obejmuje:

 • czytanie nut
 • muzyczne filmy
 • kształcenie słuchu
 • solfeż
 • historia i teoria muzyki
 • gry i zabawy muzyczne
 • Program zawiera obszerną literaturę muzyczną, w skład której wchodzą m.in. utwory klasyczne, jazzowe, muzyką filmowa np. z bajek Disneya), etniczną, a także kolędy i pastorałki.

  W programie zajęć utwory solowe, a także duety - utwory z towarzyszeniem drugiej wiolonczeli lub fortepianu

  W szkole posiadamy specjalną dla dzieci małą wiolonczelę, więc na lekcje nie trzeba przynosić własnego – jest to komfortowe rozwiązanie. Przez pierwszy miesiąc próbny nie trzeba posiadać w domu instrumentu.